Cookies Wij gebruiken cookies om de website optimaal te laten functioneren en om in te spelen op de informatiebehoefte van onze bezoekers. Door gebruik te maken van onze website stemt u in met het plaatsen van cookies. Lees meer hierover in onze privacy- en cookieverklaring.
Datum 24-1-2017

Nieuw in ons team: Manuel Jolink

Ons team op de orderverwerking is uitgebreid. Graag stellen wij onze nieuwe collega aan je voor. Dit is Manuel Jolink. Hij is sinds 2 januari gestart als logistiek administratief medewerker. Met meer mankracht op onze orderverwerking kunnen wij je nog beter van dienst zijn.

Afbeelding: Manuel Jolink

Manuel werkte ruim 20 jaar bij een grote logistiek dienstverlener. Hij begon in het distributiecentrum en groeide door tot planner voor o.a. de Benelux en Zuid-Europa. Het overzicht houden is één van zijn sterke eigenschappen. Een talent dat in zijn nieuwe functie goed van pas komt. Als logistiek administratief medewerker is Manuel een belangrijke schakel in onze orderstroom. Hij controleert alle ingevoerde orders en checkt daarbij de levertijden. Daarna worden de magazijnbonnen voor de werkplaats en orderpicking samengesteld. Manuel werkt hierbij nauw samen met de afdelingen logistiek, magazijn en verkoop.

Dat Manuel graag het grote geheel overziet, blijkt ook uit zijn interesse voor sterrenkunde. Al van kinds af aan is hij gefascineerd door astronomie. In het weekend pakt hij bij helder weer regelmatig ’s nachts zijn telescoop om het hemelruim te bestuderen. In die nachtelijke stilte wanneer iedereen slaapt, gaat er een totaal andere wereld open. Een wereld van melkwegstelsels en nevels, van de maan en de planeten. Slaapverwekkend is het echter nooit. Manuel: ‘Sterrenkijken is ontspannend om te doen. Je hebt er in tegenstelling tot wat veel mensen denken niet eens veel voor nodig. Met een verrekijker kun je al heel wat zien. Probeer het eens.’

Ook in Manuels nieuwe functie gaat het om overzicht houden én oog voor detail hebben. Wij wensen Manuel hierbij veel succes.

Waarom Hulkenberg?

  • Hoogwaardige producten
  • Innovatief
  • Klantgericht
  • Maatwerk
  • Meer dan 30 jaar ervaring
  • Snelle levering

Op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Meld je aan voor onze nieuwsbrief